Hakkımızda

TÖMEK ŞİRKETLER GRUBU

1966 yılından günümüze sektör tecrübesi ile dededen toruna, terzilikten seri üretime, sürekli gelişen ve istikrarlı bir şekilde kalitesini arttıran öncü bir firmadır.

Lion Tekstil Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Yurtiçi ve yurtdışında kendi sektörlerinde lider konumda olan firmalara çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Portföy olarak otomotiv, ağır sanayi, perakende mağazacılık, gıda, promosyon ürünleri üretimine ağırlık vermektedir.

Özellikle ağır işçilik gerektiren sektörler ve bire bir iletişimde butik tasarımlara ihtiyaç duyan kurumsal firmalara hizmet vermektedir.

Lion Tekstil ikili ilişkilerinde her zaman sürekliliği esas almaktadır. Zengin ürün çeşitliği ve yüksek kalite prensibi ile sektörün kilit firmalarından biridir.

Önceliğimiz standart fabrikasyon üretim ve tek tip iş elbiseleri yerine, firmaların kurumsal kimliklerini tamamlayan özel çalışmalar yapmaktır.

Prensibimiz çözüm ortaklığı yaptığımız firmaların satış sonrası hizmetlerine önem vermektir. Lion Tekstil müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.

Hedefimiz 3. Neslin şirket bünyesine katılımıyla üretim alanında son teknolojiyi takip etmek, yurt içi perakende mağazalarını, yurtdışı temsilcilik ağlarını güçlendirmektir.